Leden 2014

Chapter VI. - Vzpomínky zůstanou

31. ledna 2014 v 21:07 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Máme to tady, je tu pokračování! :-) Je to kratší než ostatní, ale o to je možná zajímavější obsah :-) Brzy se dočkáte pokračování, už ho mám rozepsané. Btw, co říkáte na nový vzhled? :-)

Takže je libo trochu Lokiho vnitřních rozmluv? :-P


Chapter V. - Zvol si svůj osud

27. ledna 2014 v 20:39 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Nová kapitolka! Přiznám se. Je trochu divná, ani nevím na co jsem při psaní myslela. Délka je přibližně stejná jako ty ostatní, ale obsah trochu prapodivný. Taková splácanina všeho :-D No přesvědčte se sami. Možná to ještě přepracuji a možná se v tom psaní ještě zdokonalým, kdo ví... :-P


Opuštěni, zatraceni

26. ledna 2014 v 21:04 | The Escapist |  Jednorázovky
Moji milý čtenáři, věrné fanynky Lokiho uhrančivého pohledu a nesmrtelných hlášek, mám pro vás svou první jednorázovou povídku. Vím, že jsem slíbila pokračování o naší milé Amy, ale vzhledem k tomu, že jsem ve fázi, kdy ji mám napsanou ze třičvrtě a stále tomu něco chybí, protože na ní nebylo příliš mnoho času, dočkáte se už zítra večer, tak přísahám :-) Zatím si vychutnejte taky trochu té večerní romantiky :-P

Chapter IV. - Jsi v pohodě?

25. ledna 2014 v 13:28 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Uh, až takový ohlas jsem nečekala, na to že jsem tu tak trochu nová, ale převelice děkuji za komentáře :-) A abyste neřekli, že vás nechávám dlouho čekat, tady je pokračování :-) Zítra večer čekejte další ;-)

Loki je dopaden, uvězněn a přísně hlídán na helicarrier v plastovém vězení. Amy stále netuší, co po ní ten podivný Asgarďan chce, ale její zvědavost a jistá přitažlivost z neznámého, ji k němu znovu přivede. Ovšem nedopadne to zrovna tak, jak předpokládala.


Chapter III. - Hele máš nějákej problém?

23. ledna 2014 v 19:32 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
S křikem se vymrštím na posteli do sedu. Jsem zpocená, jako bych utíkala maratón a srdce mi buší, div ze mě nevyletí. Takhle divoké sny jsem mívala skoro pořád, přesně od té doby, co mě proměnily a to už je dlouho. Ale nikdy nebyly tak neuvěřitelně živé.
"Zatraceně, co to bylo?" řeknu si sama pro sebe a chytnu se za hlavu.
Vstanu a rovnou si to zamířím do koupelny dát si sprchu, přitom ještě kouknu na budík. Spala jsem sotva hodinu a půl. Nemám však už chuť jít spát.
"Achjo" vzdychnu.
Znovu jsem se převlékla, dneska už poněkolikáté.


Chapter II. - Děsivě krásná vize

23. ledna 2014 v 18:37 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Po zbytek cesty jsem mlčela. Natashu to zřejmě štvalo, ale prostě jsem neměla chuť mluvit. Ona sama byla už tak dost nervózní, kvůli Burtonovi. Tak nač ji dál nějak rozrušovat.
"Natasho?" promluvila jsem nakonec.
"Ano?" řekla, aniž by zvedla hlavu.
"Letíme do New Yorku, že ano?"
"Ne. Letíme rovnou na helicarrier"
"Myslela jsem, že do New Yorku na základnu"
"Copak sis to pořádně nepřečetla sakra? Základna a laboratoře byly zničeny při tom útoku. Fury udělal řídící centrum na helicarrieru"
"Jasně, promiň. Občas nepřemýšlím!"

Chapter I. - Zdravím agentko Wintersová

23. ledna 2014 v 18:00 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Slunce příjemně pálilo do zad a písek prohříval studená chodidla. Už dlouho jsem se takhle nádherně nevyspala a nedala svému tělu odpočinek, tak jako dnes v noci. Bez děsivých snů a všemožných apokalyptických vizí. Moře šumělo a hrálo donekonečna nádhernou uklidňující hudbu. Ve větru mi vlály letní šaty a já byla nucena si přidržovala klobouček na hlavě. Řekla jsem si, že každé ráno své dovolené strávím procházkami po pobřeží. Ať si každý říká, co chce, není nic lepšího než si pročistit hlavu u vody a válením se na slunci. Nasadila jsem si sluchátka a zapnula svůj oblíbený playlist na iPhonu. Pobřeží lemovaly roztáhlé palmové lesy.

Chapter 0. - Úvod

23. ledna 2014 v 15:07 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Na scéně se neočekávaně objeví nepřítel, který ohrožuje celosvětový mír a bezpečnost a proto šéf mezinárodní mírové organizace S.H.I.E.L.D. Nick Fury musí sestavit tým, který dokáže zastavit zkázu.

Amy Wintersová - agentka užívající si vysněné dovolené na Bermudských ostrovech, je náhle povolána zpět do služby a přes veškeré své protesty, musí teplé písečné pláže opustit. Díky svým upírským schopnostem je zařazena Furym na doporučení své přítelkyně Natashi do týmu Avengers, který má chránit svět.

I přes jisté nejasnosti ohledně své minulosti, na nabídku kývne a vydá se společně s Iron Manem, Kapitánem Amerikou, Thorem, Hulkem, Natashou a Hawkayem do boje proti mazanému a prohnanému Lokimu, který ve výzkumném centru ukradl nejnebezpečnější věc v celém vesmíru, krychli plnou nespoutané energie zvanou Tesseract. Ovšem to ještě Amy netuší, že ona je jedním z důvodů, proč je Země napadena…