Jak to bude dál???

10. února 2014 v 20:05 | The Escapist |  Novinky
Zdravím Vás mé milé čtenářky (nebo i čtenáři?) ! :-P

Moc se omlouvám se zdržením s kapitolami k Příběhu jedné (ne)smrtelnice, ale nějak jsem se opět dostala do fáze, kdy zkrátka nevím, jak dál a jak své myšlenky správně vyjádřit. Vím, jak se příběh má vyvíjet, co se kde stane a dokonce přemýšlím nad pokračováním, až tuhle povídku dokončím. Kolik bude mít celkově kapitol, nemůžu prozatím říct, vím jen, že pro naši hrdinku to dopadne trochu bledě. Jediná věc, kterou prozradím :-) Pokračování nebo chcete-li "dvojku", mám už tak trochu načrtnutou a mám poskládanou osnovu, co přesně bude následovat. Příběh bude chronologický, bude navazovat událostmi na Avengers a proplétat se druhým Thorem, jak jinak :-D

Mimo jiné, začala jsem tvořit vlastní vymyšlený příběh, tak trochu pohrávající si se severskou mytologií, s prvky fantasy a dnešní moderní dobou. Takhle z popisu to zní poněkud šíleně, ale věřte mi, že ten guláš může být ještě zajímavý, zvlášť když v tom příběhu bude mít jednu z hlavních rolí Loki. Ano je to tak, bez něho by to samozřejmě nešlo :-) Pokud vás to zajímá, už mám skoro první kapitolu napsanou, kterou jsem tvořila ve škole během několika hodin mého totálního nevnímání reality :-D Znovu se tu objevuje prvek vampyrismu, já prostě upíry miluju :-) Zkrátka a dobře, o intriky, zrady, bitky, lásku, kouzla a hlášky tu nebude nouze, to Vám můžu už teď slíbit. Novinka se bude jmenovat Princezna z temnot.

Předem upozorňuji, že nejsem žádný spisovatel ani převeliký češtinář, proto některé chyby a překlepy prosím přehlížejte. Bohužel, není v mé moci je odhalit všechny :-) Jsem prostě člověk, kterého fantazírování baví a tak trochu se snažím s ostatními o mé myšlenky podělit pomocí psaní, třeba budeme zastávat stejné vyznání. Taky Vám děkuji za všechny ty komentáře, které se tu objevují a za tu trpělivost se mnou jako nováčkem v psaní povídek. Díky za úžasné příběhy, které píšete, opravdu hltám každou kapitolu, každé slovo, které napíšete a kontroluji Vaše blogy několikrát denně, zda se tam neobjeví pokračování a jak ráda si to vše čtu před spaním :-) Díky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 10. února 2014 v 20:22 | Reagovat

Ten nový "příběh" náhodou nezní vůbec špatně, severská mytologie je vážně zajímavá, navíc když ji ještě protkáš troškou pořádné fantasy.. a když tam budou i prvky upírů, nejspíš to dostane pořádné grády, docela se na to těším! :)
Jo, chybky se občas vloudí, ale nemyslím si, že je to nějaké strašné, já s tím mám také problém :D A.. chci ti taky poděkovat, ohledně tvého blogu jsem trošku prevít, kapitolku přečtu, ale obvykle někam spěchám, takže komentář kde nic tu nic XD Pokusím se to napravit :)

2 Clarissa Clarissa | 10. února 2014 v 23:35 | Reagovat

Říkám to pořád, ale je to pravda: Času máš dost, hlavní je kvalita! :-)
Na pravopisné chyby kašli, pokud nenapíšeš Loki s tvrdým y na konci, je to dobrý. :-D
Severská mytologie s moderními fantasy prvky, proč ne? To je moje! :D A proti PRAVÝM upírům nic nemám, hlavně ať to nezavání Twilightem (já vím, že jsem proti tomu neuvěřitelně vyhraněná a omílám to pořád dokola, ale Kristen Stewartovou vážně nemůžu ani cítit...).
A ta poslední věta mě fakticky dojala, děkuju. :-)

P.S. Povyšuju tě na svojí múzu! :-)

3 The Escapist The Escapist | Web | 11. února 2014 v 8:20 | Reagovat

[1]: Nevadí, na komentářích mi až tak nezáleží, hlavně že tě to baví číst a ráda se sem vracíš :-)

[2]: Ano nechci s tím chvátat, jinak bych z toho byla nějaká splácanina! Loki s tvrdým y fakt nehrozí, to se neboj :-D Nejsi jediná kdo Twilight nesnáší a též Stewartku, pro mě je to upírská odvařenina smrdící komerčností a já bohužel nejsem 13-ti letá puberťačka, která to bude žřát :-D
P.S. Díky, je to pro mě pocta :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama