Duben 2014

Eh...?

24. dubna 2014 v 21:25 | The Escapist |  Diary of my life
Moc, moc, moc se omlouvám všem, kteří tu čekají na pokračování. Já vím, že jsem slíbila jeho brzké zveřejnění a že mě máte určitě za toho největší zmetka ve všech devíti světech (hned po Lokim), ale stále čekám na betu a navíc jsem nemocná a na práškách, takže psaní je teď vedlejší. Jeli jsme s našima k babičce na rodinný sraz, hrozně mě takovéhle srazy baví (samozřejmě to berte jako ironii). Nacpali mě zase dortíky, buchtami, věnečky a já nevím co ještě, takže jsem odsud odjížděla ZASE jako koule. Papapapa dieto... No a od té doby ležím v posteli a spím...
Do školy jsem tento týden nešla, stejně už jsem potřebovala pořádné prázdniny, takže ta nemoc mi bodne. Slibuju, že jen co se mi udělá líp, budu se zase blogu věnovat. Zítra to snad vyjde se zveřejněním první kapitoly nové povídky Afterlife, koneckonců zveřejnění už je jen maličkost. Držte mi palce ať jsem brzy v pohodě.

P.S. Na té písničce skutečně ujíždím!


Chapter X. - (Happy)End?

22. dubna 2014 v 20:19 | The Escapist |  Příběh jedné (ne)smrtelnice
Asi mě ukamenujete za ten konec, ale však víte, musím vás nějak navnadit na pokračování :-D
A taky trocha té muziky k tomu :-)Dnes to skončí...

22. dubna 2014 v 10:04 | The Escapist |  Novinky
Náš příběh vrcholí! Dnes přesně ve 20:00 h. budou vydány poslední kapitoly k Příběhu jedné (ne)smrtelnice! Kdo se těší? :-)
Zítra ve stejnou dobu zveřejním úvod k Afterlife a zřejmě asi i první kapitolu! Abych se přiznala, zůstala jsem kvůli tomu doma, abych mohla psát :-D Nějak mě to opět zase chytlo. Takže se těšte, hodlám vás zahltit pokračováním :-)


Do you have any question?

18. dubna 2014 v 17:33 | The Escapist |  Diary of my life
Založila jsem si Ask.fm, takže pokud máte na srdci jakýkoliv dotaz sem s ním :-) Pokusím se vám, co nejdříve odpovědět :-) Takže čekám dámy :-D
Navrácena z říše mrtvých

15. dubna 2014 v 19:46 | The Escapist |  Novinky
Po dlouhé době jsem konečně zpět. Určitě vám neuniklo, že se vzhled celého blogu změnil. Přiznám se, hodně jsem se snažila, aby byl takový jaký je a jsem s ním neuvěřitelně spokojená. Takže jak se vám líbí? :-) Pro vaši zvědavost, je dělaný k chystané nové povídce, kterou jsem nazvala Afterlife a bude pokračováním k Příběhu jedné (ne)smrtelnice, k povídce kterou v současné době dokončuji. Mám teď víc času a také větší náladu na to něco napsat. Čekají vás ještě dvě kapitoly a pak to prostě skončí. Myslím, že už teď se můžete těšit na pokračování. Bude daleko zajímavější, napínavější a myslím, že i krutější pro naší hrdinku, kterou čekají krušné časy. Předem upozorňuji, že to bude většinou vymyšlené z mé hlavy a částečně se opírat o filmové předlohy, jako je např. Thor: The Dark World. Takže už jen píši a píši :-)
Btw, našla jsem si konečně betu, která mi hodně pomáhá s rozvíjením příběhů a také pravopisem, i když se přiznám, že není až tak v naší moci odhalit veškeré chyby, tak se za to předem omlouvám.
Všimla jsem si, že některé blogy také usnuly, což je veliká škoda, ale já budu čekat na brzký návrat :-) Nic lidičky, jdu dohánět, to co jsem zameškala :-)